MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest nieinwazyjną metodą stosowaną do rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry, a także w terapiach profilaktycznych w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry. Technika niewielkich mikronakłuć wykorzystuje powstały uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. W konsekwencji poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych. Składniki aktywne maja możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsce tego wymagające. Mezoterapia igłowa daje długotrwałe efekty w postaci odżywienia, dotlenienia komórek głębiej położonych, spłycenia zmarszczek mimicznych oraz poprawienia gęstości i spoistości skóry.

INFINI AQUABOOSTER – REGENERACJA I NAWILŻENIE – 799 zł

AQUABOOSTER to wyjątkowy produkt przeznaczony do uzupełniania ilości kwasu hialuronowego traconego w procesie starzenia. Produkt przeznaczony jest do iniekcji w wierzchnią warstwę skóry lub głębiej by poprawić elastyczność i napięcie skóry, mającej na celu biorewitalizację i nawilżenie zmęczonej i matowej skóry oraz wygładzenie powierzchownych zmarszczek.

AQUASHINE BR – 800zł/2ml

Głęboka mezoterapia do intensywnej regeneracji skóry.

Wyjątkowa, głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla skóry pozbawionej blasku, z przebarwieniami. Wyrównuje koloryt, nawilża i rozjaśnia przebarwienia już po pierwszym zabiegu. Przeznaczona dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza.
• Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny w stężeniu 1,5%.
• Kompleks peptydowy: CG-TGP2 (Oligopeptide-34), CG-Seperin (Oligopeptide-72), CG-Purilux (Oligopeptide-51), CG-Flatin (Decapeptide-23).
• Kompleks odżywczy: 14 witamin, 24 aminokwasy, 8 minerałów i koenzymów, 5 kwasów nukleinowych.

Zalety: Redukuje przebarwienia skóry, plamy starcze i piegi, zmniejsza proces syntezy melaniny. Zapobiega procesowi nadmiernej hyperpigmentacji. Redukuje zmarszczki i poprawia elastyczność skóry dzięki tworzeniu nowych komórek skóry. Rewitalizuje zmęczoną i przesuszoną skórę maksymalizując proliferację komórkową. Czysty kwas hialuronowy odżywia i nawadnia skórę.

AQUASHINE – 800zł/2ml

Głęboka mezoterapia do intensywnej regeneracji skóry.
Wyjątkowa, głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi i rąk. Poprawia elastyczność i nawilża już po pierwszym zabiegu. Przeznaczona dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza.

• Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny, w stężeniu 1,5%.
• Kompleks peptydowy: Rejuline( Acetyl Decapeptide-3), CG-TGP2 (Oligopeptide-34), CG-Seperin (Oligopeptide-72), CG-EDP3 (Oligopeptide-24).
• Kompleks odżywczy: 14 witamin, 24 aminokwasy, 8 minerałów i koenzymów, 5 kwasów nukleinowych.

Zalety: Redukuje zmarszczki i poprawia elastyczność skóry dzięki tworzeniu nowych komórek skóry. Rewitalizuje zmęczoną i przesuszoną skórę maksymalizując proliferacją komórkową. Czysty kwas hialuronowy odżywia i nawadnia skórę.

Filorga MH18 – 599zł/1ml

Preparat zawiera kwas hialuronowy słabousieciowany. Głęboko nawilża i przywraca gęstość skóry, uzupełnia niedobory endogennego kwasu hialuronowego. Daje natychmiastowy, naturalny efekt wypełnienia. Stymuluje fibroblasty i umożliwia formowanie nowej tkanki.

Filorga NCTF HA 135 Twarz – 299zł/ 3 zabiegi 899zł/ 5 zabiegów 1499zł

Produkt do mezoterapii igłowej przeciw starzeniu się skóry , mającej na celu biorewitalizację i nawilżenie zmęczonej i matowej skóry oraz wygładzenie powierzchownych zmarszczek. W swoim składzie zawiera wysoko stężony kwas hialuronowy, roztwór polirewitalizujący, witaminy, składniki mineralne, kwasy nukleinowe, aminokwasy, koenzymy.

Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoka jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta.

Kwas hialuronowy 5MG/ML – Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.

13 witamin:
Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia.

Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną.

Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.

6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.

6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.

5 kwasów nukleinowych – Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.

2 czynniki redukujące – Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka .

23 aminokwasy – Podstawowe składniki budujące białka, m.in. kolagen i elastynę.

RESTYLANE SKINBOOSTERS- produkty Restylane Skinboosters reprezentują nową klasę stabilizowanego kwasu hialuronowego technologii NASHA™. Preparaty są dedykowane odbudowie i rewitalizacji skóry całego ciała, szczególnie miejsc mających opinię „trudnych do poprawy”, takich jak: skóra wokół oczu, okolice ust i czerwieni wargowej, skóra szyi i dekoltu, oraz grzbietów dłoni.

Restylane Skinboosters Vital – 599zł/1ml

Restylane Vital jest dedykowany do dojrzałej skóry oraz do miejsc zniszczonych przez słońce. Restylane Skinboosters są odpowiednie do wielu rodzajów skóry, nadają gładkość skórze, redukują niedoskonałości takiej jak blizny potrądzikowe.

Restylane Vital dedykowany jest do zabiegów w następujących okolicach:
• Twarz
• Usta
• Dłonie
• Szyja
• Dekolt

Restylane Skinboosters Vital Light – 599zł/1ml

Restylane Vital Light jest dedykowany do młodszej oraz bardziej delikatnej skóry. Jest odpowiedni zarówno dla osób, które chcą poprawić jakość skóry i nadać jej blask, jak również dla osób, które chcą poprawić strukturę skóry, na przykład w przypadku blizn potrądzikowych lub skóry zniszczonej słońcem.

Restylane Vital Light przeznaczony jest do zabiegów w następujących okolicach:
• Twarz
• Usta
• Dłonie
• Szyja
• Dekolt

MEZOTERAPIA IGŁOWA OKOLIC OCZU

Mezoterapia to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda leczenia wielu problemów skóry. Można jej poddawać różne części ciała, szczególnie te, w których skóra najszybciej traci jędrność. Mezoterapię stosuje się na ogólne starzenie skóry lub przejściowe pogorszenie jej kondycji, na wypadanie włosów, cellulit, rozstępy, blizny i wiele innych problemów skórnych. Dzięki mezoterapii młodość może zachować skóra na twarzy, szyi, dekolcie czy na dłoniach. Dzięki mezoterapii można zapomnieć o cieniach pod oczami, zaniedbanych dłoniach czy wypadających włosach. Dostarczając skórze niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania substancji zachowujemy na dłużej jej piękno.

Light Eyes Ultra – 299zł/ 3 zabiegi 849zł/ 5 zabiegów 1199zł

Koktajl rewitalizujący dzięki unikalnemu składowi szybko i długotrwale odmładza skórę i dodaje blasku. Mieszanka w której skład wchodzą: kwas hialuronowy, ruszczyk, jagoda, rozmaryn, witamina C oraz heksapeptydy to połączenie likwidujące zmarszczki, oraz redukujące opuchliznę i cienie pod oczami. Preparat poprawie mikrokrążenie oraz zmniejsza skłonność do zbierania się płynów w okolicy oczu.

Dermaheal Eye Bag Solution – 399zł/ 4 zabiegi 1199zł/ 8 zabiegów 2199zł

Koktajl do mezoterapii igłowej zawierający peptydy biomimetyczne poprawiające mikrokrążenie i stymulację drenażu redukując worki i opuchnięcia wokół oczu. Preparat zapobiega zastojom limfatycznym, a także wygładza zmarszczki, uelastycznia, rozświetla i napina skórę dając efekt odmłodzenia.

Dermaheal Dark Circle Solution – 399zł/ 4 zabiegi 1300zł/ 8 zabiegów 2299zł

Koktajl do mezoterapii z peptydami biomimetycznymi redukujący cienie pod oczami. Unikalny skład peptydów biomimetycznych, rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę wokół oczu, redukuje cienie i oznaki zmęczenia, daje efekt świeżego i promiennego spojrzenia, wygładza zmarszczki wokół oczu i zapobiega ich powstawaniu, a także poprawia elastyczność skóry.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

DERMAPEN
Cennik: Twarz – 399zł/ 3 zabiegi 999zł / 5 zabiegów 1495zł Twarz, szyja, dekolt ¬ 599 zł/ 3 zabiegi 1499 zł

Nowoczesne urządzenie wykorzystywane do regeneracji skóry, redukowania zmarszczek , blizn oraz rozstępów. System pulsujących igieł wykonuje w skórze pionowe mikrootwory dzięki nim dochodzi do pobudzenia fibroblastów i produkcji nowych włókien koleganowych i elastynowych.
EFEKTY
• Widoczne spłycenie zmarszczek
• Efekt pogrubienia skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu
• Zmniejszenie widoczności porów
• Redukcja widoczności rozstępów
• Redukcja blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych
• Leczenie łysienia
• Ujednolicenie kolorytu i struktury skóry

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu w skórę dwutlenku węgla za pomocą specjalnego urządzenia generującego małe nakłucia. Doprowadzenie dwutlenku węgla pod skórę powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru. W skórze gromadzą się naturalne czynniki wzrostu np. śródbłonka naczyniowego dzięki czemu następuje poprawa mikrokrążenia i dochodzi do odnowy komórek. Przywrócona jest również sprawniejsza cyrkulacja chłonki gromadzonej przy obrzękach zarówno w małych obszarach jak dolne powieki oraz dużych np. kończyn dolnych.
Kolejną reakcją wywoływaną przez CO2 jest kontrolowany stan zapalny który powoduje stymulację fibroblastów do tworzenia kolagenu. Dzięki temu skóra staje się grubsza a co za tym idzie- odmłodzona. Wprowadzone CO2 działa destrukcyjnie na komórki tłuszczowe, które pękają uwalniając triglicerydy. Uszkodzeniu pod wpływem CO2 ulegają również struktury przyczyniające się do powstawania cellulitu.

MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY

Mezoterapia polega na wprowadzeniu substancji czynnych w głębokie warstwy skóry poprzez wstrzyknięcie aktywnych preparatów. W przypadku włosów, mezoterapia jest stosowana w profilaktyce łysienia, przywrócenia prawidłowego mikrokrążenia skóry głowy raz stymulacji wzrostu włosów. Zabieg znajduje szczególne zastosowanie u osób dotkniętych łysieniem androgenowym i plackowatym. Ponadto mezoterapia polecana jest osobom, u których wypadanie włosów nastąpiło na skutek słabego krążenia, zmian hormonalnych w okresie ciąży czy jakichś czynników mechanicznych.

DR.CYJ Hair Filler
• Powstrzymuje wypadanie włosów
• Skuteczny w walce z alopecją
• Przyspiesza odrost włosów
• Pogrubia i zagęszcza włosy
• Pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy
• Rewitalizuje mieszki włosowe
• Pielęgnuje skórę głowy
• Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Dr.Cyj Hair Filler to innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana przez Caregen technologia PRZEDŁUŻONEGO UWALNIANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH – „Sustained Release Technology” – działa jeszcze 14 dni po aplikacji. To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Korzyści ze stosowanie Hair Fillera to: Optymalna ilość skoncentrowanego produktu (1ml) z opatentowaną technologią przedłużonego uwalniania składników aktywnych. Bardzo dogodna forma strzykawki gotowej do użycia. Miękka formuła – łatwa w podawaniu. Minimalna bolesność zabiegu. Krótki czas zabiegu – wysoko stężony preparat peptydowy.
Składniki aktywne:Kwas hialuronowy (0,7%),Peptydy biomimetyczne: Dekapeptyd-28, Oligopeptyd-71, Oktapeptyd-2, Dekapeptyd-18, Oligopeptyd-54, Oktapeptyd-11, Dekapeptyd-10.

• Dekapeptyd-10; Oktapeptyd-11;Oktapeptyd-2 – Pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych. zahamowanie apoptozy stymulacja wzrostu włosa
• Dekapeptyd-18; Dekapeptyd-28 – Aktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt, pobudzenie komórek macierzystych, namnażanie keratynocytów
• Oligopeptyd-54 Zablokowanie wpływu DHT powodującego łysienie, zatrzymanie wypadania włosów
• Oligopeptyd-71 Przywrócenie pigmentacji włosów, formowanie nowych włosów

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym wykorzystuje naturalne procesy regeneracyjne naszego organizmu.

Osocze bogatopłytkowe czyli zawierające zwiększoną ilość płytek krwi ma zdolność do odnowy skóry i tkanki łącznej dzięki uwalnianiu licznych czynników wzrostu i cytokin. W trychologii zabieg ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym jest zabiegiem silnie regenerującym struktury skóry głowy, dzięki czemu przydatki skóry głowy tj. włosy są lepiej osadzone i odżywione przez co znacznie trudniej ulegają wypadaniu.

WYBIELANIE ZĘBÓW

Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.

Zabieg Beyond jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez lekarza stomatologa. Zęby po wybielaniu nie stają się „bardziej chłonne” dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życia pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez ok 2 lata.

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Zabieg kosmetyczny polegający wprowadzeniu pod skórę odpowiedniego barwnika, aby trwale podkreślić takie elementy twarzy jak usta, oczy i brwi. W przypadku oczu jest to wykonanie kreski górnej i dolnej na powiece, w przypadku brwi wyregulowanie ich kształtu i nadanie większej intensywności, natomiast w przypadku ust zaznaczenie i wyregulowanie ich konturów oraz wzmocnienie czerwieni. Makijaż permanentny utrzymuje się od 3 do 5 lat.